Mağaza

4 Haftalık Uzaktan Eğitim

470,00

EFT ile ödeme yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen mail atın: simgefitness@gmail.com

Tamamen size özel hazırlanan beslenme ve antrenman programı ile hedefinize yönelik çalışma sistemidir. Hayat tarzınıza, günlük rutininize göre düzenlenen beslenme planı içerir. Almanız gereken makro değerler, yağ, protein ve karbonhidrat olarak detaylı şekilde hesaplanır. Bunların en ideal şekilde alınması için öğünler düzenlenir. Sevmediğiniz, alerjiniz olan besinler programa dahil edilmez. Menülerinizin hepsinde detaylı açıklamalar ve yapabileceğiniz değişimleri anlatan notlar bulunur.

Kas yapımı, yağ yakımı, sıkılaşma, kilo alma, esneklik, denge ve kondisyon arttırma gibi hedeflerden hangilerini seçerseniz; tamamen buna göre programlama yapılır. Amacınız ve hedefleriniz doğrultusunda size özel antrenman programı düzenlenir. Antrenmanlar, spor salonuna ya da eve göre hazırlanabilir. Sizin ekipmanlarınıza ve yapabileceğiniz gün sayısına göre program hazırlanır.

Hafta içi 10:00-18:00 arası whatsapp üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

4 haftalık fitness uzaktan eğitim paketinde, 1 adet beslenme ve 1 adet antrenman programı bulunur. 

Önemli Not: eğitimi satın alıp soru formlarını cevapladıktan sonra programların hazırlanıp size gönderilmesi 7-9 günü bulabilir. Maksimum süre budur, çok daha erken iletilmesi de mümkündür.

Kategoriler:
© Tüm Hakları Saklıdır. Simge Topçu
Tasarım Bakırköy Bilişim