Mağaza

4 Haftalık Beslenme Programı

210,00

EFT ile ödeme yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen mail atın: simgefitness@gmail.com

Tüm beslenme planları, alanında sektörel deneyimi bulunan diyetisyen arkadaşımız tarafından; benim önerilerim ışığında ve verdiğiniz detaylı bilgileriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Şahsımın ayrıca Sporcu Beslenmesi Uzmanlık Belgesi bulunmaktadır.

Tamamen size özel, hedefiniz doğrultusunda hazırlanan beslenme programıdır.Hayat tarzınıza ve  günlük rutininize göre düzenlenir. Almanız gereken makro değerler, yağ, protein ve karbonhidrat olarak detaylı şekilde hesaplanır. Bunların en ideal şekilde alınması için öğünler oluşturulur. Sevmediğiniz, alerjiniz olan besinler programa dahil edilmez. Menülerinizin hepsinde detaylı açıklamalar ve yapabileceğiniz değişimleri anlatan notlar bulunur. 1 adet beslenme programından oluşur. Mail üzerinden gönderimi sağlanır ve danışmanlık hizmeti içermez.

Önemli Not: Paketi satın alıp soru formlarını cevapladıktan sonra programların hazırlanıp size gönderilmesi 7 günü bulabilir. Maksimum süre budur, çok daha erken iletilmesi de mümkündür.

Kategoriler:
© Tüm Hakları Saklıdır. Simge Topçu
Tasarım Bakırköy Bilişim