Paketler

FITNESS UZAKTAN EĞİTİM NEDİR?

 

Kişiye özel planlama ile kişinin hedefleri, sağlık durumu, geçmişi ve buna benzer diğer kriterler göz önünde bulundurularak programlar hazırlanır. Beslenme ve antrenman programları, tamamen size özel şekilde hazırlanır. İster spor salonunda, ister evde antrenman yapacak olun; programlar, içinde bulunduğunuz duruma, sahip olduğunuz ekipmanlara, hedeflerinize ve sağlık durumunuza göre düzenlenir.

 

Tüm beslenme planları, alanında sektörel deneyimi bulunan diyetisyen arkadaşımız tarafından; benim önerilerim ışığında ve verdiğiniz detaylı bilgileriniz doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Şahsımın ayrıca Sporcu Beslenmesi Uzmanlık Belgesi bulunmaktadır.
 
( Uzaktan eğitim, özel ders ya da görüntülü ders DEĞİLDİR. Sizin için hazırlanan programları uygulamak sizin sorumluluğunuzdur. Hedefinize yönelik hazırlanacak beslenme ve antrenman programlarını uygularken, WhatsApp yolu ile benimle iletişim kurup sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sistem bir danışmanlık ve kişiye özel programlama sistemidir. Beslenmeyi ve antrenmanı öğrenmek, doğru programlar ile kendisine en uygun şekilde ilerlemek isteyen kişiler için, özel bire bir derse göre oldukça uygun fiyatlı bir seçenektir. Ödenen ücret, size özel hazırlanan programlara ve eğitim süresince hakkınız olan danışmanlık hizmetine ödenen ücrettir. Görüntülü özel ders ya da bire bir özel ders hakkında bilgi almak için: simgefitness@gmail.com adresime mail atabilirsiniz. ) 

 

Eğitimi satın aldıktan sonra mail üzerinden, tarafınıza 2 adet oldukça detaylı soru formu iletilir. Siz bu formları yanıtlayıp bana mail yoluyla gönderdikten sonra  form fotoğraflarınızı iletmeniz için whatsapp’a geçiş yapılır. Whatsapp üzerinden bana form fotoğraflarınızı da ilettikten sonra, programlarınız 7 ila 9 gün arasında hazırlanıp size ulaştırılır. (KAMPANYA DÖNEMİ BU SÜRE 10-15 GÜNE ÇIKABİLİR) Programların daha erken ulaşma ihtimali de vardır, verilen süre maksimum kaç günde ulaşacağını belirtir. Eğitimde iletişim whatsapp üzerinden devam eder. Programlar ise mail üzerinden dosya olarak gönderilir.

 

Sorularınızı ve geri dönüşlerinizi daima whatsapp kullanarak bana iletirsiniz. İletişim hafta içi 10:00-18:00 arasıdır.

 

Programları düzenli ve gerektiği gibi uygulayan herkeste değişim garantidir! (eğer metabolik bir rahatsızlığınız ya da farklı bir hastalığınız yoksa)

 

Daha detaylı bilgilendirme için bana mail atarak ulaşabilirsiniz. Sitedeki S.S.S kısmını inceleyerek de sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

 

Havale/EFT yolu ile paket satın almak isteyenlerin, simgefitness@gmail.com adresine mail atarak bana ulaşmaları gerekir.

© Tüm Hakları Saklıdır. Simge Topçu
Tasarım Bakırköy Bilişim